Çözümlerimiz

Friksiyonel işsizliğe fonksiyonel çözüm.

İnovatif Danışmanlık

Bir İK danışmanlık şirketinden beklentiniz nelerdir? Bu sorunun karşısında verdiğiniz bütün cevaplara çözüm oluyoruz. Aşağıda ifade ettiğimiz hizmetlerle asla sınırlı değiliz. Özetle; şirketinizin neye ihtiyacı var ise; biz tam olarak oyuz!

İK Danışmanlık Hizmetleri

İnovatif İK ile tanışın! Optimum personelin nasıl olacağı, nerede bulunacağı ve personel çalıştırılırken nasıl veriminin arttırılacağı konusunda çalıştığımız firmaların yanında duruyoruz.

İnsan Kaynakları Yönetimi

Bambaşka yöntem ve operasyon! İnsan kaynaklarının işe, işverene, çevreye, kanunlara ve operasyonlara en uygun düşecek biçimde yönetilmesinde aktif rol oynuyoruz.

360° Performans Değerlendirme

90° yönetici değerlendirmesini unutun! 360° Performans Değerlendirmesi ile tüm personellerinizin objektif ve net verilerle performans ölçümünü gerçekleştiriyoruz. Gelişiminize nihai katkı sunuyoruz.

Personel Seçme ve Yerleştirme

Personellerinizin işe alım süreçlerinde; gerek mavi yaka gerekse beyaz yaka olarak harcadığınız paranın ve zamanın farkındayız. Sizlere hem maddi anlamda hem de vakit anlamında kazancı biz sağlayalım. Aradığınız personeli, istediğiniz özelliklerde sizler ile buluşturalım.

Üst Düzey Yönetici Seçme ve Yerleştirme

Şirket stratejilerinizi, gelecek hedeflerinizi ve büyüme ideallerinizde yanınızdayız. Sizlere destek olacak, şirketinize yön ve yöntem sağlayacak aradığınız “tam da o yönetici'yi sizler adına keşfedelim ve sizler ile buluşmasını sağlayalım. Gerek yurtiçi gerekse yurt dışında bulunan ağlarımız sayesinde nitelikli yöneticiler firmanıza kazandırılsın.

Toplu İşe Alım

Büyümekten çekinmeyin! Sizler için yeni ekibinizi, istediğiniz özelliklerde kuruyoruz. Dilerseniz şubenizin dilerseniz merkezinizin yeni ekibini inanamayacağınız bir hızda kurmuş oluyoruz. Siz yeni projelerinize ve yeni müşterilerinize odaklanmışken ekip ve insan kaynağı konusundaki endişelerinizi tamamen üstleniyoruz.

Özlük ve Bordrolama

Dosyalar arasında kaybolmayın! Tüm personellerinizin bordro, özlük dosyası, puantaj gibi sizleri işinizi yapmaktan alıkoyan birçok evrak işlerini bize devralıyoruz.

Mesai ve Vardiya Yönetimi

Mesai ve vardiyaya kurgulamanın yorgunluğunu atın! Şirketiniz için en verimli mesai ve vardiya çalışmasını yapıyoruz. Sürekli takipte kalıyoruz ve harcadığınız onlarca zamanı sizlere geri kazandırıyoruz.

Teşviklerden Yararlandırma

İstihdama yönelik teşviklerden haberdar mısınız? Sizleri aradığınız personeller ile buluştururken aynı zamanda personele ödediğiniz maaşın ve SGK’nın bazen tamamını bazen de belirli bir kısmını sizlere kazandırıyoruz. Yalnızca etkin ve verimli çalışanlara kavuşmanızı değil işe alım yaparken cebinizi de düşünüyoruz.

Personel Geliştirme

Gelişimin ayak seslerini dinleyin! Sizin gördüğünüz veya bizim saptadığımız, çalışanlarınızda olan eksik yönlerin gelişmesi konusunda danışmanlık hizmeti ve eğitimler veriyoruz.

Yakın Tanıma ve Uyum

Uyumlu ekip, etkin ortam! Personellerinizi ve işletmenizi tanıma adına çeşitli açılardan oluşturduğumuz analizleri yapıyor, bu tanımanın sürecinde yeni bir uyum modeliyle daha etkin ve verimli bir iş hayatı hazırlıyoruz.

İzleme ve Kontrol

Artık takip ve kontrol, mesai harcayacağınız bir konu değil! Yaptığımız işin sonuçlarının verdiğimiz sözler ile uyuşması için; işimizi, daimi bir takip ve kontrole tabi tutuyoruz. Herhangi bir aksaklık veya eksiklik durumunda anında müdahale ile işletmenizin %100 başarılı olmasını sağlıyoruz.

İşinizi büyütmek mi istiyorsunuz?

Birlikte yapabiliriz